Черкащина – у трійці лідерів поміж областей України за темпами росту надходжень до місцевих бюджетів

Про це зазначив сьогодні в.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід на нараді з головами громад Черкаського та Золотоніського районів, а також за участі керівників місцевих фінансових органів.

ГУ ДПС у Черкаській області: встановлено факт реалізації товарів через мережу Інтернет без видачі розрахункових документів

Працівники управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області провели фактичну перевірку одного з інтернет-магазинів, що здійснює діяльність у місті Черкаси. У ході перевірки було виявлено факт реалізації кондитерських виробів за готівкові кошти без видачі розрахункових документів.

Навчання на сапера за допомогою служби зайнятості

Президент України  Володимир Зеленський в одному зі своїх звернень зазначив, що майже третина території країни – під небезпекою через міни та снаряди, які досі лежать у нашій землі. Тому професія сапера зараз стає все більш актуальною.

Відкриття меморіальних дошок на честь наших земляків Поліщука Анатолія Вікторовича та Дорошенка Андрія Вікторовича

20 жовтня 2023 року в селі Кичинці, біля пам'ятника загиблим воїнам Другої світової війни відбулося відкриття меморіальних дошок на честь наших земляків Поліщука Анатолія Вікторовича та Дорошенка Андрія Вікторовича, які проживали в цьому мальовничому селі. На вшануванні пам'яті були присутні рідні , близькі, односельчани та представники влади. Хай ці меморіальні дошки нагадують всім наступним поколінням про героїчні вчинки земляків, а пам'ять про Героїв назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.