Випадки, коли юридичною особою - платником податку на прибуток не визначається мінімальне податкове зобов’язання
ГУ ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно до Податкового кодексу України мінімальне податкове зобов’язання – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, що належать до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ. Сума мінімальних податкових зобов’язань, визначених щодо кожної із земельних ділянок, право користування якими належить, зокрема, одній юридичній особі є загальним мінімальним податковим зобов’язанням. Особливості визначення загального мінімального податкового зобов’язання платників податку на прибуток – власників, орендарів, користувачів на інших умовах (в тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, встановлено п. 141.9 ст. 141 ПКУ.
Черкаські податківці допомогли працевлаштуватися 39 працівникам
Попри те, що більшість роботодавців дотримуються норм як податкового, так і трудового законодавства, все ж серед них ще є певна кількість, яка намагається використовувати “тіньові” трудові ресурси.
Якщо ваша робота незадекларована, ви можете зробити наступне
Вимагати від роботодавця укласти з вами трудовий договір відповідно до законодавства. Якщо він відмовляється, ви можете подати позовну заяву до суду.
Що таке трудовий договір?
Трудовий договір - це надважливий документ у роботі, але інколи його ігнорують. Він як ремінь безпеки в авто: для деяких здається непотрібним, але насправді він дуже важливий. Трудовий договір допомагає і роботодавцям, і працівникам краще розуміти свої права і обов'язки. Це як водії, які завжди користуються ременем безпеки – вони, як правило, набагато рідше порушують правила дорожнього руху.
Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління
Постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2023 року № 569 реорганізовано УДМС у Черкаській та Кіровоградській областях та створено новий територіальний орган – Центрально-південне міжрегіональне управління (ЦПМУ), яке розміщується у місті Кропивницький.
Благодійна допомога від міжнародних організацій: чи входить до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу?
Чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу сума благодійної допомоги, що виплачується (надається) міжнародними благодійними організаціями (їхніми філіями, представництвами) ФО, які мешкають (мешкали) у населених пунктах, на території яких проводяться (проводилися) бойові дії під час дії воєнного, надзвичайного стану, та/або вимушено покинули місце проживання?
За Україну, за її волю!
Важливо розуміти та пам’ятати, що українська армія робить усе можливе, щоб побороти ворога, бореться за майбутнє нашої Вітчизни.
До місцевих бюджетів Черкащини надійшло більше мільярда гривень земельної плати
Власники земельних ділянок та землекористувачі Черкаської області за 11 місяців нинішнього року забезпечили надходження плати за землю в сумі 1 090,7 млн грн. Це перевищило минулорічні надходження за січень-листопад на понад 200 млн грн.
Про застосування реєстраторів розрахункових операцій – через комунікаційну податкову платформу
Нагадуємо про діяльність комунікаційної платформи, що створена при ГУ ДПС у Черкаській області. Та пропонуємо жителям області долучитися до обговорення важливих законодавчих оновлень в межах Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
До Дня Святого Миколая
Одна з найприємніших поїздок на округ — до наших малюків з подарунками від Святого Миколая. Разом з командою зібрали та привезли 700 коробок з солодощами, щоб передати святковий настрій хлопцям та дівчатам з різних навчальних закладів Черкаської області.