Вітаємо!

Сьогодні, 16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це свято було засноване у 2022 році Володимиром Зеленським, щоб згуртувати українців на тлі тривожних новин про можливий повномасштабний напад Росії на територію України.

До уваги суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ, організацій, які здійснюють діяльність, пов’язану з транспортуванням, зберіганням, використанням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами

З метою забезпечення безпечного для здоров’я і навколишнього природного середовища застосування пестицидів та агрохімікатів, уникнення в майбутньому випадків звернень громадян з означених питань до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Черкаське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області нагадує суб’єктам господарювання про  відповідальне  ставлення до організації та проведення робіт, пов’язаних із використанням засобів захисту рослин, та неухильне дотримання вимог законодавства у цій сфері – законів України «Про захист рослин», «Про пестициди та агрохімікати», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Корсунь-Шевченківський відділ УДМС у Черкаській області