Проекти

10 жовтня 2017 року комісія при Мінрегіоні  погодила наступні два проекти Набутівської ОТГ, які будуть фінансуватися за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Нарада директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти.

28 жовтня 2017 року в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Набутівської сільської ради відбулась колегія і нарада директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти.

Гартуємо волю

За ініціативи голови Корсунь-Шевченківської районної організації ветеранів Афганістану Савченка М.М. в селі Драбівка відбувся захід з нагоди вшанування пам"яті загиблих в Афганістані та в зоні АТО.

Свято села!!!

4 листопада о 12:00 в селі Деренковець  біля будинку культури відбудеться свято - День села.

День села Сахнівка

14 жовтня для сахнівчан не  просто календарна дата. Цього дня Сахнівка відзначає день села, якому виповнилося цього річ 985 літ.