Дотація за наявні бджолосім'ї

З метою ефективного використання коштів передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 затверджено Порядок використання коштів для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

ДЕНЬ ЄВРОПИ-2020 В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ОН-ЛАЙН

16 травня Україна відзначатиме День Європи. Цьому святу в нашій державі вже понад 15 років. В Україні та Європі схожі культури і традиції, ми маємо спільне історичне минуле. Нас об'єднують цінності й навіть кольори прапорів.

Дорожні роботи

Грейдерування та підсипання доріг білим щебенем по вулицях Яблунева та Томенка було виконано в селі Сахнівка.

Дорожні роботи у селі Драбівка

По вулицях Берегова, Широка, Вузенька та Хитра було здійснено грейдерування доріг білим щебенем. На вулиці Федора Рацюка виконано ямковий ремонт.

Ремонт даху

В селі Нетеребка було проведено капітальний ремонт даху на приміщенні фельшерсько-акушерського пункту.

До відома землевласників та землекористувачів що використовують в своїй роботі пестициди та агрохімікати

Відповідно до Закону України «Про пестициди і агрохімікати» та Закону України «Про бджільництво», з метою запобігання захворюванню та отруєнню бджіл в наслідок використання при обробітку земельних ділянок агрохімікатів доводимо до Вашого відома вимогу щодо використання пестицидів та агрохімікатів на території Набутівської сільської ради додаток 1.