ЗАСІДАННЯ МІЖШКІЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ  ВЧИТЕЛІВ МОВО- ТА  ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА

ЗАСІДАННЯ МІЖШКІЛЬНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ МОВО- ТА ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА

     28 листопада 2018 року, на базі Нетеребського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», відбувся семінар для вчителів мово- та літературознавства.

При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні дані про страховий стаж

При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні дані про страховий стаж

Інформує Канівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні дані про страховий стаж Для розрахунку розмірів допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними), що надається за кошти Фонду соціального страхування України, можуть бути використані електронні відомості щодо страхового стажу працівника. Крім того, якщо відповідні дані вже наявні в страхувальника (роботодавця), отримувати їх повторно не потрібно.

Фестиваль «Диво калинове»

Фестиваль «Диво калинове»

 9 листопада, в День працівників культури та аматорського мистецтва, Нетеребський сільський будинок культури  був переповнений масою позитивних емоцій, сміху та веселощів, адже цього дня було проведено на тереторії Набутівської  громади фестиваль народної пісні  «Диво калинове».