Знайомство з закладами освіти

На території Набутівської сільської ради функціонують 4 заклади загальної середньої  освіти ( Авторська О.А.Захаренка середня загальноосвітня школа с.Сахнівка, Деренковецький НВК, Драбівський НВК, Нетеребський НВК) та 1 заклад позашкільної освіти ( Драбівська ДМШ). Ці заклади освіти надають населенню освітні послуги. Учні, які проживають в   с.Кичинці, с.Корнилівка та с.Бровахи навчаються в Гарбузинському НВК.

Прийом громадян

20 травня 2021 року в селах Нетеребка та Сахнівка сільським головою Іриною Величко було здійснено прийом.

Робоча зустріч у Корсунь-Шевченківському відділі  ДРАЦС

Робоча зустріч у Корсунь-Шевченківському відділі ДРАЦС

13.05.2021 відбулася робоча зустріч за участі адміністраторів ЦНАП Корсунь-Шевченківської та Набутівської ОТГ, посадових осіб виконавчих комітетів щодо взаємодії та налагодження співпраці з ними у процесі надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.