ПЕДАГОГ-НОВАТОР О.А.ЗАХАРЕНКО

Відповідно  плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту 02.02.2021 року  освітяни і вся громадськість Набутівської ОТГ відзначала 84 річницю  від дня народження Олександра Антоновича Захаренка.

Вітаємо ювіляра!

Ювілейний день народження, 99років, відзначив житель села Драбівка Набутівської ОТГ Луста Костянтин Трохимович.

Звернення Набутівської сільської ради до ТОВ “Агро-Рось”

В зв’язку з намірами ТОВ “Агро-Рось” щодо проведення громадських слухань на території Набутівської сільської ради по обговоренню детального плану території земельної ділянки за адресою с-ще Сахнівське, буд.1 для розміщення птахоферми батьківського поголів’я, Набутівська сільська рада не погоджує проведення громадських слухань та інших масових заходів на території ради до зняття карантину, згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.20р “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19". Підпунктом 6 пунктом 2 цієї Постанови заборонено проведення масових заходів за участі більше 20 осіб.

Зустріч з директоркою Черкаської обласної агенції  регіонального розвитку Любов Ропало

Зустріч з директоркою Черкаської обласної агенції регіонального розвитку Любов Ропало

26 січня 2021року в кабінет сільського голови відбулася  зустріч працівників відділ  виконавчого комітету, старост сіл та представників закладів загальної середньої освіти Набутівської ОТГ  з директоркою Черкаської обласної агенції  регіонального розвитку Любов Ропало.

Оголошення про збір проєктних ідей до Плану реалізації (ІІ етап) у 2021 – 2025 роках Стратегії розвитку Набутівської територіальної громади до 2025року.

Найважливішим етапом Стратегії є розроблення та подання з боку інтелектуально та економічно активних жителів населених пунктів громади ідей проєктів для розроблення Плану реалізації (ІІ етап) у  2021 – 2025 роках Стратегії розвитку Набутівської територіальної громади до 2025року.