Платникам Черкащини за минулий рік відшкодували майже 1 млрд 340 млн грн податку на додану вартість

Протягом 2023 року платниками Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 1 306,8 млн грн, що на 564,5 млн грн більше, порівняно з показником за минулий рік.

Як оформити постійний догляд за людиною

Навчаюся, щоб перемагати

ГО «Нові Українські Наративи» пропонує жінкам пройти навчання  за інноваційною програмою «Зміст», яка охоплює теми:

Декларації за 2021 та 2022 роки необхідно подати до кінця нинішнього місяця

ГУ ДПС у Черкаській області нагадує, що у зв’язку з чинністю Закону України від 20 вересня 2023 року №3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», відновлено обов’язок подання декларацій суб’єктів, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Тому декларації за 2021 та 2022 роки необхідно подати до 31 січня 2024 року.

Майстер-клас з виготовлення іграшки-антистрес

Діти в сучасному, переобтяженому інформаційному світі, постійно відчувають стрес та негативні емоції. Намагаючись самостійно впоратися зі складною ситуацією, вони інстинктивно обирають прості дії: смикати ґудзик, погладжувати пухнастого ведмедика, вертіти ручку. Адже тактильні відчуття здатні цілющо впливати на нервову систему, розслабляти, заспокоювати. Так з’явилися іграшки-антистрес (cтресболи, кубик рубіка, спінери, чотки…)

Розмір нецільової благодійної допомоги, зокрема й матеріальної, що не входить до оподатковуваного доходу платника податку

Відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року (у 2022 році – 3470,00 грн, у 2023 році – 3760,00 грн, у 2024 році – 4240,00 грн).